FACEBOOK
     

    

Sertifika Ücreti HakkındaYazar: admin | İş Güvenliği Uzmani Haberleri | 04 Tem 2012 | 0 Yorum | 7.809 kere okundu.

Arkadaşlar,önceden iptal olan sertifika ücreti tekrar yürürlüğe girdi.Malesef ki kötü bir uygulama.Karar aşağıdaki gibi ;

 

Değerli Katılımcılarımız Bakanlıktan tarafımıza gelen mail aşağıdaki gibidir,

Bilindiği üzere 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu 30 Haziran 2012 tarihli ve 28839 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. Söz konusu Kanun’un 31. maddesi gereğince, Kanunun yayım tarihinden sonra yapılan “ İş Güvenliği Uzmanlığı Belgesi ”, “ İşyeri Hekimliği Belgesi ” ve “ Eğitici Belgesi ” talep dilekçelerine belge ücreti olan (280+KDV=330,4) TL’lik ücretin yatırıldığına dair dekontun eklenmesi gerekmektedir.

Söz konusu ücret;

Ziraat Bankası – Emek Şubesi

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü Hesabı

IBAN NO: TR 8500 0100 0765 4050 8311 5007 numaralı hesaba yatırılacaktır.

Yorumlar

Isim - Soyisim
E-posta Adresiniz (yayınlanmayacak)
Web Siteniz (varsa)
Yorumunuz
Login

Video Haber

E-Posta Abonelik

Yasal Uyarı : Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, isguvenligiuzmaniorg@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler tarafımızdan incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Sitemizde yapılan her türlü yorumdan yorumu yapan kişi yada kişiler sorumludur. Yapılan yorumlardaki suçlamalardan ve asılsız haberlerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Belirtilen tarzda yorumlar tarafımıza bildirildiği taktirde siteden silinecektir.Bu gibi durumlarda yukarıdaki mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.
Bu internet sitesinde sunulan/yer alan üçüncü kişilerden alınan tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu garanti edilmemektedir. Bu nedenle, kullanıcıların; bu siteden elde edilen içerik, görüş ve bilgilere dayanarak hareket etmeden önce içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeleri/ettirmeleri ve bu içerik, görüş ve bilgilere dayanarak alacakları kararları bu kapsamda vermeleri önerilir. İçerik, görüş ve bilgilerin yanlışlık veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumluluk kabul edilmediği gibi, bu içerik, bilgi ve görüşler site sahibini bağlamamaktadır.Sitemizi ziyaret eden herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Program ve belgelerde hiçbir değişiklik yapılmadan, kaynaklar olabildiğince korunarak ve (..) ile gösterilerek paylaşılmaya çalışılmıştır. İçeriği hakkında uygun olmadığını düşündüğünüz belge, makale, program, ... , veya internet sitesi ile ilgili özel durumu bildirmeniz halinde gerekli düzeltmeler olabildiğince acil yapılmaya çalışılacaktır.