FACEBOOK
     

    

İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına Başvuru BilgileriYazar: admin | İş Güvenliği Uzmanı | 10 Nis 2012 | 1 Yorum | 15.564 kere okundu.

13 Mayıs 2012 Tarihli iş güvenliği ve işyeri hekimkiliği sınavı için başvurular 9 Nisanda başladı.

Konuyla ilgili daha önceki duyuruyu sitemizde paylaşmıştık ; ( aşağıdaki adrese tıklayarak duyuruya ulaşabilirsiniz )

 

http://www.isguvenligi-uzmani.org/is-guvenligi-uzmani/sinav-uygulamasi-duyurusu.html

 

Sınav başvurusu için ilk önce ücret yatırmalsınız ;

 

SINAV ÜCRETİ

Aday; 40 (Kırk) TL KDV dahil sınav ücretini 09 – 25 Nisan 2012 tarihlerinde; Yenilik ve Eğitim TeknolHojileri Genel Müdürlüğü (YEĞİTEK) Döner Sermaye İşletmesi’nin T.C. Ziraat BankasıAnkara Beşevler Şubesi, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi veya Türkiye Halk Bankası Küçükesat Şubesinden herhangi birisine “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile yatıracaktır.
Daha sonra başvuru için ;

 

SINAV BAŞVURUSU

Sınava girecek aday, sınav ücretini yatırdıktan sonra sınav başvurusunu 09 – 25 Nisan 2012tarihlerinde adayın son altı ay içerisinde çekilmiş vesikalık fotoğrafını tarattıktan sonrahttp://www.meb.gov.tr internet adresi üzerinden yapacaktır.

Adaylara ait fotoğraflı sınav giriş belgeleri; 03 Mayıs 2012 tarihinde http://www.meb.gov.tr internet adresinden yayımlanacak, adaylar sınav giriş belgelerini bu adresten alabileceklerdir.

 

Ziraat bankası ATM’lerinden sınav ücreti yatırabiliyorsunuz.Ekrandaki SINAV ÜCRETLERİ kısmını takip ederseniz bulursunuz.Paranızı 18 Nisan’a kadar yatırmanız tavsiye edilir.

Paranız onaylandıktan sonra fotoğraf yükleme ve başvuru için ;

 

http://basvurular.meb.gov.tr/bsv2/calisma_isguv_uzm/tckimliksor.aspx   ( Sadece İNTERNET EXPLORER ile açılıyor )

 

adresini ziyaret etmelisiniz.Bu adresten gerekli yönlendirmeler ile başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Yorumlar

  • hatice şahin
  • 21 ekim isg sınavını geçtikten sonra ne yapılacak ? belge gönderiliyor mu yada gidip kendimiz mi alıcaz bilgilendirirseniz sevinirim.

Isim - Soyisim
E-posta Adresiniz (yayınlanmayacak)
Web Siteniz (varsa)
Yorumunuz
Login

Video Haber

E-Posta Abonelik

Yasal Uyarı : Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, isguvenligiuzmaniorg@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler tarafımızdan incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Sitemizde yapılan her türlü yorumdan yorumu yapan kişi yada kişiler sorumludur. Yapılan yorumlardaki suçlamalardan ve asılsız haberlerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Belirtilen tarzda yorumlar tarafımıza bildirildiği taktirde siteden silinecektir.Bu gibi durumlarda yukarıdaki mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.
Bu internet sitesinde sunulan/yer alan üçüncü kişilerden alınan tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu garanti edilmemektedir. Bu nedenle, kullanıcıların; bu siteden elde edilen içerik, görüş ve bilgilere dayanarak hareket etmeden önce içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeleri/ettirmeleri ve bu içerik, görüş ve bilgilere dayanarak alacakları kararları bu kapsamda vermeleri önerilir. İçerik, görüş ve bilgilerin yanlışlık veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumluluk kabul edilmediği gibi, bu içerik, bilgi ve görüşler site sahibini bağlamamaktadır.Sitemizi ziyaret eden herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Program ve belgelerde hiçbir değişiklik yapılmadan, kaynaklar olabildiğince korunarak ve (..) ile gösterilerek paylaşılmaya çalışılmıştır. İçeriği hakkında uygun olmadığını düşündüğünüz belge, makale, program, ... , veya internet sitesi ile ilgili özel durumu bildirmeniz halinde gerekli düzeltmeler olabildiğince acil yapılmaya çalışılacaktır.